Skip links

Oleme pühendunud metsamajanduse parema tuleviku rajamisele.

Tegeleme peamiselt raieõiguste ja metsakinnistute ostuga, kuid pakume ka teisi metsamajandamisega seotud tegevusi nagu näiteks raieteenus, metsamajanduskava koostamine ja metsa uuendamine.

Oleme kogunud teadmisi ja kogemusi metsaraiest 15 aastat ning metsamaterjali veost 10 aastat. Hetkel paneme rõhku raieõiguste teostamisele ja metsamaterjali ekspordile, et luua suuremat väärtust sinu metsamaterjalile.

Meie väärtused

Kliendikesksus

Oleme avatud ja läbipaistvad oma tegevuse suhtes ja soovime kasvada koos oma klientidega.

Paindlikkus

Pakume erinevaid teenuseid, mis väljatöötud kuulates metsaomanikke nende vajadusi ja pakkudes parimaid lahendusi.

Innovatsioon

Oleme avatud uuendustele metsanduse valdkonnas ning püüame pidevalt leida uusi viise, kuidas paremini tasakaalustada metsanduse ja metsaomanike huve.

Meie meeskond

Kristjan Pärnaste

OSTU- JA EKSPORDIJUHT

Minu karjäär metsanduses sai hoo sisse 15 aastat tagasi. Ehkki olen vahepeal tegelenud põllumajanduse ja müügiga, on mets mulle alati tagasi kutsumas. Aitan leida lahendusi sinu metsandusalastele küsimustele ja koos püstitame eesmärke edukaks koostööks. Samuti arendan ma ekspordi suunda, et veelgi tõsta sinu metsamaterjali väärtust.

Rivo Peedel

Metsatöödejuht/metsahindaja

Olen olnud metsanduse valdkonnas juba 15 aastat, kus minu peamised ülesanded on raietööde juhtimine ja metsatagavara hindamine. Nii kasvava metsatagavara kui ka väärispuidu väärtuse määramine eeldab täpsust, korrektsust ja kogemust. Minu töö on minu kirg – usun, et hea töö räägib enda eest.